תרופת פלא ושמה שמן קוקוס או: כיצד שמן קוקוס ריפא אותי מפרקינסון?

"שמן קוקוס הציל את חיי!" סיפורו של ג'ון, חולה פרקינסון במצב חמור, שניסה את כל התרופות האחרונות ודווקא שמן קוקוס מחנותהטבע הכריע את גורלו, כנגד כל הסיכויים. מה יש בו בשמן קוקוס וכיצד הוא עשוי לשנות את חייהם של חולי פרקינסון ואלצהיימר?

דמיינו גבר בן 74 שמאובחן עם פרקינסון. מהר מאד הוא מאבד את היכולת לחשוב, לנוע ולתפקד. למרות משטר חמור של טיפול תרופתי עם התרופות החדשות ביותר.

עכשיו דמיינו שכמעט כל הסימפטומים של הפרקינסון נעלמים. זאת, לאחר שגרת תזונה ובתוכה כמויות גדולות של ...שמן קוקוס טבעי. לא הייתם רצים לספר על חווית הריפוי ולעודד אחרים שסבלו בדיוק כמוכם?

פרקינסון: לפני תרופת הפלא

"שמן הקוקוס שיפר את חיי מהותית".

אותו חולה פרקינסון, נקרא לו ג'ון, כבר לקח מיראפקס, אזילקט וסינמט, ולשווא. למעשה, בעקבות התרופות סימפטומים של פרקינסון אצלו דווקא החמירו, והותירו אותו במצב של אי תנועה וכאב קטקוני. הסימפטומים שהיו לו כללו תנועה איטית, העוויות פנים, נוקשות כרונית בתנועה, כאבי מפרקים, אי יציבות ושווי משקל, נפיחות חמורה ברגל שמאל וכאב חזק בגב התחתון. כל אלו ואחרים הם סימפטומים קלאסיים של פרקינסון בשלבים מתקדמים, שבסופו של דבר מובילים לנכות כללית מתפקוד עצמאי.

זמן להבריא, ויהי מה!

לאחר 3 שנים וחצי של עינויים עםתסמינים מתקדמים של מחלת פרקינסון, עם תרופות פרקינסון אך בלי שיפור, ג'ון החליט שלא משנה מה- הוא לוקח את עצמו בידיים ומציל את עצמו ממצבו הביש שאליו נקלע.

לאחר מחקר הוא הגיע אל הבלוג של ד"ר מארי ניופורט ובעקבותיו החל לצרוך שמן קוקוס בהדרגה, עד שהגיע לרמה של 8 כפות ביום.

והתוצאות? יושבים? אם לא- תשבו!

תרופת סבתא לפרקינסון: שמן קוקוס

ג'ון חווה שיפורים משמעותיים בתסמיני הפרקינסון.

כבר לאחר ימים בודדים בלבד משפחתו וחבריו של ג'ון היו המומים ומאושרים מיכולתו המפתיעה לנוע בבית במהירות, לקום מהכסא בלי עזרה, ולנוע ממש כפי רצונו.

just spoons backgroundמשטר הקוקוס לחולי פרקינסון

ג'ון כמובן המשיך במשטר שמן הקוקוס מדי יום: 4 כפות בארוחת הבוקר, 2 כפות בארוחת צהריים ועוד 2 כפות בערב. סימפטומים של פרקינסון הפכו אצלו מינימלים. לצד השיפור תנועה, בטווחיה ובמהירותה, ג'ון חווה שיפורי בהבעות הפנים שלו, ואף הנפיחות ברגלו פגה.

עדיין יש לי סימפטומים של פרקינסון, אבל איכות חיי השתפרה באופן מהותי. "אני בסוף החודש ה3 למשטר שמן הקוקוס ועדיין נהנה מהיתרונות. התרחש פה שינוי פלאי אמיתי!"

שמן קוקוס לפרקינסון: מה המינון המומלץ?

המינון המינימלי המומלץ בד"כ לחולי פרקינסון ולחולי אלצהיימר הוא 4-6 כפות ליום (לעיתים אף יותר), ולהגיע לשם בהדרגה. אם מגיעים לזה מהר מדי יש לעיתים עייפות גדולה, גם משום שרעלים רבים משתחררים מהגוף ומציפים אותו.

ההסבר המדעי: כיצד שמן קוקוס עוזר לחולי פרקינסון?

כאשר מצטברים בגופנו רדיקלים חופשיים הם בסופו של דבר גורמים לדלקת. כמו כן כאשר יש במוח מצב שבו גלוקוז לא מצליח להגיע לתאים, הוא מתפקד כרדיקל חופשי והופך לדלקת. מנגנון מסוג זה מתרחש בחומר השחור במחלת פרקינסון. בעוד המוח לא מצליח לקבל גלוקוז, חומצות שומן בינוניות MCT הופכות לקטונים בזריזות ומשמשות כתחליף "דלק" למוח.

שמן קוקוס הוא שומן רווי עם 66%MCT(חומצות שומן בגודל בינוני).

שמן קוקוס: גם לאנשים בריאים

בתור אדם בריא ובלי פרקינסון, אני יכולה להעיד כי שמן הקוקוס שיפר את החשיבה שלי באופן מהותי (שיפור המוח=שיפור התפקוד והחיים). שמן קוקוס משביע לאורך זמן, מונע התקפות רעב/ תשוקה לפחמימות, ואף ערב לחך. מומלץ לצד צריכתו להמעיט יותר בפחמימות, מאחר שקטונים משמשים כתחליף אנרגטי לגלוקוז.

עדות אישית

על אבי, שכן לקה בעבר בפרקינסון אני יכולה להעיד, כי תוך שניות לאחר שהוא גומע כפית שמן קוקוס, הדיבור שלו משתפר, יש לו יותר מוטיבציה לדבר, שיקול הדעת שלו משתפר (הוא מסכים להתעמל במקום להיות פסיבי), והמוטיבציה שלו משתפרת. עד כדי כך הדבר בולט, שגם דרך הטלפון אני מזהה לפי גוון קולו (גוון קול אנרגטי וחזק יותר) האם לקח את המנה היומית שלו, או לאו.

שמן קוקוס : עדכון כעבור שנתיים

לצערי לא הצלחתי לשמור על משטר הקוקוס עבור אבי. השמן קוקוס הוריד לו את הסוכר והיה "טוב מידי" לעיכול עבורו. לשם כך המצאתי לאחרונה את כדורי התמרוקוס-פוקוס! :) אותם הוא מסכים לאכול ואני במו ידי מרגישה שמשיבה לו את החיוניות -תחת דעיכה שכחה בלבול והתפתחות אלצהיימר חלילה).
אחרי תמרוקוס-פוקוס הוא מנצח אותי בשחמט, נהיה פחות עקשן-נוקשה ויותר עם הומור וחיוני. כך אני שומרת אותו איתי בעולם ולא נותנת לו להעלם לי לעולם אחר...
אז... למה אתם מחכים? למתכון כדורי אנרגיה קוקוס טעימים ומועילים למוח לחצו כאן

שמן קוקוס למחלת פרקינסון: למה אתם מחכים?!

קנו עוד היום שמן קוקוס אורגני מכבישה קרה , אני ממליצה על חברתone tribe. לשמן קוקוס מגוון תועלות- הוא קרם הגנה עםSPF10, נפלא לעור, לשיער ובעיקר: למוח. הוא כמובן מצוין להברחת אלצהיימר ודמנציה.

חשוב לדעת !!!

לסוכרתיים: שמן קוקוס עשוי בהחלט להוריד סוכר.

שמן קוקוס עשוי להעלות את הLDL ("הכולסטרול הרע") בכ8% אז היו מודעים לכך (בעיני זה זניח יחסית לתועלת על המוח!).

מחשבה אחת ליום